Кабмін змінив порядок участі держави у банках, визнаних неплатоспроможними

Відповідну постанову поширено прес-службою уряду

Кабінет міністрів України вніс зміни у власну постанову від 19 листопада 2016 р. щодо участі держави у виведенні з ринку банку, визнаного неплатоспроможним. Про це йдеться в урядовій постанові від 16 грудня, опублікованій на сайті КМУ.

«У підпункті 1 пункту 6 слова і цифру «та уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб забезпечено зменшення розміру статутного капіталу неплатоспроможного банку до 1 гривні» виключити; в абзаці другому пункту 8 слова «щодо додаткового розміщення акцій неплатоспроможного банку» виключити», – сказано в документі.

Таким чином, згідно з новою редакцією постанови, держава зможе брати участь у виведенні неплатоспроможного банку з ринку за умови, що банк відповідає таким критеріям: частка загальних активів банку складає 2% або більше від розміру загальних активів банків України та/або обсяг вкладів (депозитів) фізичних та юридичних осіб банку складає 2% та більше від загального розміру вкладів (депозитів) фізичних та юридичних осіб у банках України; частка держави у статутному капіталі банку становить понад 75%. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/topics/privat/kabmin-zminiv-poryadok-uchasti-derzhavi-u-kapitalizaciji-banku-viznanogo-neplatospromozhnim-388482.html