Міністр юстиції заявив про саботаж з боку НАЗК

Міністр юстиції заявив про саботаж з боку НАЗК

Документ НАЗК щодо порядку проведення перевірки чиновників не відповідає Конституції України і здоровому глузду, відзначає Петренко.

Національне агентство з питань запобігання корупції – це єдиний державний орган, з яким не може порозумітися Міністерство юстиції. Про це в ефірі «5 каналу» в програмі «Інформаційний день» міністр юстиції України Павло Петренко.

«Хочу ще раз сказати офіційну позицію, це взагалі виглядає на грані такого вже саботажу. Напевно, (НАЗК – ред) – це єдиний державний орган, який не може порозумітися з Міністерство юстиції. Ми щодня реєструємо десятки нормативних актів і більш серйозних, і даємо правову оцінку рішенням уряду, і законопроектам, які потрапляють до парламенту. Чомусь з цим державним органами, який повинен опікуватися запобіганням корупції, склалася дуже дивна ситуація», – зазначив він.

Петренко додав: «Основний їхній документ, який вони повинні були розробити ще в минулому році, – це порядок проведення перевірки, це той документ, який визначає «дорожню карту« як перевіряється чиновник, який подав декларацію. Вони чомусь почали розробляти напівтаємно в кінці минулого року, коли ми тоді як Міністерство юстиції … пропонували їм, що давайте ми включимося в цей процес для того, щоб швидко зробити якісний документ. Чомусь тоді НАЗК не пішло на зустріч. Розробило один варіант документу. Ми зробили свої зауваження».