Порошенко відзначив державними нагородами військових-учасників АТО

Порошенко відзначив державними нагородами військових-учасників АТО

Нагородами відзначені 43 захисника – військовослужбовці Збройних Сил України та Національної гвардії України.

Президент Петро Порошенко підписав Указ, яким нагородив військових-учасників антитерористичної операції на Донбасі. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації Президента.

За особисту мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені під час бойових дій та при виконанні службових обов’язків нагородами відзначені 43 захисника – військовослужбовці Збройних Сил України та Національної гвардії України, а також двоє військових лікарів.
Орденом Богдана Хмельницького II ступеня нагороджені полковник Сергій Барановський та підполковник Сергій Нестеренко. Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня – капітан Сергій Гриценко, майор Сергій Зубенко, майор Петро Котик, підполковник Максим Марченко, старшина Роман Пекарський, лейтенант Микола Суліма, майор Олександр Ярославцев.

Зокрема, підполковник Сергій Нестеренко з травня 2014 року бере участь у проведенні АТО. Неодноразово брав участь у бойових діях проти ворога. Офіцер керував військовим підрозділом, який виконував завдання на горі Карачун, та поблизу Семенівки, Селезнівки та Красного Лиману Донецької області.