Реалізація сировини для рудстійки на ТБ УЕБ

Реалізація  сировини для рудстійки на ТБ УЕБ

Товарна біржа «Українська Енергетична Біржа» пропонує прийняти участь у відкритих біржових торгах та придбати деревосировину напряму у заготівельників лісу. ТУ УЕБ є акредитованим партнером онлайн платформи Прозорро. Система ProZorro – це відкритий майданчик для купівлі-продажу різних видів сировини, готової продукції, обкладання, робіт та послуг. Продавцями чи покупцями виступають державні підприємства, комунальні установи, комерційні компанії та підприємці з різних регіонів України. Інформацію про опубліковані аукціони можна знайти на сайті sale.ueex.com.ua та на майданчику Прозорро.

Як використовуються рудстійки

Рудстійками називають дерев’яні опори, які використовуються в якості кріплень гірничих виробок. Для цих цілей підходять великі круглі колоди з сосни, ялини, модрини, ялиці, берези, кедру. Для виготовлення рудстійок використовуються стовбури дерев з різними характеристиками, які обираються в залежності від умов використання та навантажень на опору.

В залежності від вимог покупця, лісгоспи поставляють руд стійки різних параметрів:

  1. Для вугільної промисловості: довжина кряжу 0,5-6,5 м. Діаметр кругляка – 8-24 см.
  2. Для гірничорудної промисловості: довжина кряжу 1-2,5 м. Діаметр кругляка – 12-38 см.

В більшості випадків, продавець реаліє заготовки для опір в необробленому вигляді, і процеси обкорування проходять вже безпосередньо на місці призначення, на промислових підприємствах шахт. Постачальник проводить первинну обробку деревини, шляхом розкряжування стовбурів електричними чи дисковими пилками. Відходи від обробки деревини (приблизно 5%) йдуть на продаж в якості технологічної сировини для переробки.

Купівля-продаж рудстійок на електронних торгах

Інформацію про особливості участі у публічних біржових торгах та купівлю деревини за ринковими цінами можна отримати за посиланням https://sale.ueex.com.ua/news/syrovyna-dlya-rudstijky-na-prozoro-prodazhi

На онлайн ресурсі Товарної біржі «Українська Енергетична Біржа» можна знайти тендери, які оголошуються державними лісгоспами, пропонуючими лісосировину для виготовлення опір для  вугільної та гірничорудної промисловості. Щоб вчасно отримувати корисну інформацію про оголошення публічних торгів, підписуйтесь на розсилку ТБ УЕБ на електронну пошту чи месенджери.

Як купити рудстійку на ProZorro.Sale

Щоб купити лісосировину для виготовлення опір для шахт, потрібно зареєструватися у системах Прозоро та ТБ УЕБ. Консультанти ТБ УЕБ допоможуть підготуватися до електронних торгів, роз’яснять процедуру участі та виконання зобов’язань у випадку перемоги на торгах.

Продавець може заявляти ринкову ціну, яка коригується під час відкритого аукціону. Є також інші форми аукціонів – редукціон (зниження вартості лоту) чи голландський аукціон (коли продавець оголошує максимальну ставку і в процесі торгів починає її знижувати до тих пір, поки один з учасників аукціону не виявить наміру купити лот).

Як проходить електронний аукціон:

  1. Продавець оголошує тендер на свою продукцію чи сировину. Додає опис лоту, стартову вартість, технічні характеристики продукції, дату та час проведення публічних торгів.
  2. Учасники реєструються на оголошений аукціон, вносять гарантійний внесок (розмір якого залежить від виду активу та інших особливостей). Гарантійний внесок повертається на баланс учасника після закінчення торгів. Переможець з гарантійного внеску сплачує відсоток оператору за користування системою, а залишок повертається на його баланс.
  3. Під час відкритих електронних торгів учасники змінюють свою пропозицію з урахуванням поведінки інших учасників торгів.
  4. Переможець торгів укладає угода на купівлю-продаж з продавцем.